HET WK OP ONZE SCHOOL

Het WK op onze school November 2022

De leerlingen vormden vooraf ploegjes van 3 tot 5 leerlingen. Elke ploeg kreeg de naam van een land. Er worden wedstrijdjes gepeeld op twee terreinen in de sportzaal met een speelduur van 10 minuten. Wie wint de VIBSO-Wereldbeker 2022 ?

 

 

 

 

 

 

slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide